Menu

 

 phone     2118006110    

Cart

Content

Breadcrumb

Καλώδια Οπτικής ίνας

Καλώδια Οπτικής ίνας

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125µ, 1m

Κωδικός Είδους : H191430
Τιμή :€ 7,09

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Assmann/Digitus DK-2933-05 5M Fiber Optic Singlemode Patch Cord,

Κωδικός Είδους : 5091308
Τιμή :€ 7,09

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST 1m, 4.1

Κωδικός Είδους : H191447
Τιμή :€ 7,50

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 1m, 4.1

Κωδικός Είδους : H191450
Τιμή :€ 7,50

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 2m, 4.1

Κωδικός Είδους : H191436
Τιμή :€ 7,84

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 0/125µ, 2m

Κωδικός Είδους : H191433
Τιμή :€ 7,84

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125µ, 3m

Κωδικός Είδους : H191445
Τιμή :€ 8,48

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 3M

Κωδικός Είδους : H191441
Τιμή :€ 8,66

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125µ, 5m

Κωδικός Είδους : H191446
Τιμή :€ 9,43

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M

Κωδικός Είδους : H190155
Τιμή :€ 9,51

Διαθεσιμότητα :Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας σε
View

Computer Beast

                            

computerbeast

                          

                       

      Λεκκα 23-25

      Αθήνα, ΤΚ 10562

      Σύνταγμα

      211-8006110

Ακολουθηστε το Τερας

Εισοδος